Ewelina Tabaka
Dyrektor Teatru Moich Marzeń.Aktorka teatralna i reżyser.
Rafał Gołąbowski
Autor scenariuszy, piosenek oraz muzyki. Występował na Festiwalu Opolskim w koncercie gwiazd i prowadził program dla dzieci na antenie TVN -Twój problem nasza głowa
Paweł Zaufal
Absolwent PWST Kraków(Wydział Teatru Tańca w Bytomiu) Występował na scenach Gliwickiego Teatru Muzycznego,Śląskiego Teatru Tańca,Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.(Sharp Shot)
Alicja Hudeczek
PWST Kraków(Wydział Teatru Tańca w Bytomiu)Nagrody na festiwalach OFTeN “Linoleum” ;Gala finałowa festiwalu Fama “Deklaracja 6886”; Festiwal Garderoba; OFF Sytuacje “Linoleum” “Deklaracja 6886”; Festiwal Kontestacje “Linoleum”
Katarzyna Koziorz
Absolwentka PWST w Krakowie (Wydział Teatru Tańca w Bytomiu) Wzięła udział między innymi w międzynarodowym projekcie „Voices of Gokstad" organizowanym przez norweską grupę Stella Polaris, oraz odbyła staż przy projekcie „ICoDaCo" (International Contemporary Dance Collective) organizowanym przez Krakowskie Centrum Choreograficzne. Prowadzi również warsztaty z zakresu tańca współczesnego, oraz kontakt improwizacji.
Daniel Wysocki
Realizator światła i dźwięku.Muzyk,bassmen.Jak mawia-Jest optymalnie:)

Teatr Moich Marzeń powstał, aby od najmlodszych lat wychowywać dzieci i młodzież poprzez sztukę w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Mając na względzie wartosci edukacyjne, dydaktyczne i profilaktyczne oraz opierając się o kanon lektur szkolnych, stworzyliśmy "coś", co od najmłodszych lat pozostawało w sferze naszych marzeń - prawdziwy bajkowy teatr.

Doświadczenie zawodowe, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu i ludzie, których mieliśmy okazję poznać na naszej drodze sprawiły, że kolejny raz sen się spełnił.

Korzystajac z zaproszenia na nasze spektakle z pewnością poczujecie ten sam przypływ energii, który towarzyszy nam od momentu zrodzenia się pomysłu.

Liczymy, że walory artystyczne pozostawią miłe wspomnienia i będziecie do nas wracać.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!